zamestnani

Vhodná technická zručnost. 
Bližší informace: Mgr. Alena Knapová, tel 973 407 238, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, dobré pracovní podmínky, práci v příjemném kolektivu, možnost využití firemní dětské skupiny (malé školky pro Vaše děti). Nástup srpen 2017.

Kontakt:
vrchní sestra Alena Nižníková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 973 407 315. 

 

zamestnaniPožadujeme:
- odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona 96/2004 Sb.,
- trestní bezúhonnost
- vlídný přístup, empatie, loajálnost

Nabízíme:
- dobré pracovní podmínky
- práci v příjemném kolektivu
- možnost využití firemní dětské skupiny

Nástup – září 2017

Kontakt: vrchní sestra ORL oddělení Naděžda Ulrichová, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 973 407 055.

zamestnani

Oddělení je plně digitální, je držitelem akreditace pro vzdělávání a externího klinického auditu. Je vybaveno moderními přístroji včetně multidetektorového CT s 16-ti centimetrovým detektorem a od příštího roku moderním MR přístrojem. Oddělení je dlouhodobě vyprofilováno na postprocesingové techniky jako např. CT kolonografie, CT  angiografiie a CT srdce a koronárních tepen.

Podmínky k přijetí:

zamestnaniVojenská nemocnice Olomouc - přijme do pracovního poměru 2  pomocné síly do kuchyně / stravovacího provozu / nástup od 1.10.2016
kontakt  -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / tel. 973407030 /

zamestnaniVojenská nemocnice Olomouc - oddělení psychiatrie přijme od 1.3.2015 lékaře(ku).

kontakt: Prim: MUDr. Zdeněk Faldyna, tel.  973 407 320, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.