zamestnani

Chirurgické oddělení VN Olomouc přijme  sanitáře pro Operační sály. Vhodná technická zručnost. 
Bližší informace: Mgr. Alena Knapová, tel 973 407 238, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Interní oddělení přijme od 1. 2. 2017 všeobecnou sestru do směnného provozu na lůžkové oddělení. 
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bližší informace: Bc.Dagmar Florová, tel. 973 407 257

zamestnaniKontaktní osoba vrchní sestra Mgr. Komárková mob.: 775 629 411, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Nástup možný ihned.

zamestnani

 - vysokoškolské vzdělání lékařského směru, specializovaná způsobilost v oboru vítána
 -  bezúhonnost a zdravotní  způsobilost dle zákona 95/2004 Sb.
 -  nástup  od 1.1.2017

    email -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Oddělení je plně digitální, je držitelem akreditace pro vzdělávání a externího klinického auditu. Je vybaveno moderními přístroji včetně multidetektorového CT s 16-ti centimetrovým detektorem a od příštího roku moderním MR přístrojem. Oddělení je dlouhodobě vyprofilováno na postprocesingové techniky jako např. CT kolonografie, CT  angiografiie a CT srdce a koronárních tepen.

Podmínky k přijetí:

zamestnaniVojenská nemocnice Olomouc - přijme do pracovního poměru 2  pomocné síly do kuchyně / stravovacího provozu / nástup od 1.10.2016
kontakt  -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / tel. 973407030 /

zamestnaniVojenská nemocnice Olomouc - oddělení psychiatrie přijme od 1.3.2015 lékaře(ku).

kontakt: Prim: MUDr. Zdeněk Faldyna, tel.  973 407 320, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.