3.10.-5.10.2018 v hotelu Hluboký dvůr na Hrubé Vodě

Vážené kolegyně, vážení kolegové


zveme Vás na setkání v tradičním prostředí jižního okraje Nízkého Jeseníku.


V letošním sjezdu bychom rádi část odborného programu věnovali problematice přístupu vojáků k psychiatrické a psychologické péči. Přestože je tato péče relativně dostupná, její využití je nedostatečné. Návštěva psychologa nebo psychiatra je vnímána jako projev slabosti, těžko slučitelný se statutem vojáka z povolání. Mnohem lépe je tolerována snaha řešit psychické problémy a krizové situace s duchovním. Přístupu k psychologické a psychiatrické pomoci bychom chtěli věnovat tématické zaměření sjezdu


DESTIGMATIZACE PSYCHIATRICKÉ A PSYCHOLOGICKÉ PÉČE V AČR

Další odborná sdělení zazní v blocích psychiatrie, psychologie, ošetřovatelství a duchovní služba. Samozřejmě také připravujeme společenský a kulturní program.


Účastnický poplatek je 1500,- Kč (zahrnuje obědy a večeře)
Bankovní spojení: 35-6657460287/0100 VS: 2850 Zpráva pro příjemce: jméno účastníka
Vystavení faktury si vyžádejte e-mailem.
Ubytování objednávejte na adrese http://www.hlubokydvur.cz/


Doplňující informace:

Zájemce o aktivní účast prosíme, aby zasílali témata a abstrakta e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v kopii na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do 31. července 2018. Před odesláním abstraktu se zaregistrujte. Délka abstraktu - 1 strana.

Zprávu o zařazení vašeho příspěvku obdržíte do 14 dnů od organizačního sekretariátu.

 

Vaše vyplněné přihlášky (viz příloha v pdf - stáhnout, prosím údaje nevyplňovat přes webový prohlížeč) zašlete na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášky aktivní účasti zašlete do 31.8.2018


Těšíme se na společné setkání
za organizační team


Zdeněk Faldyna
Irena Lichnovská
Dalibor Novotný